Ubytování v Klosterneuburku

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Klosterneuburku. Najděte si jeden z hotely přímo ve městě, nebo i v okolí Klosterneuburku, kde najdeme města Korneuburg, Stetten, Vídeň, Gerasdorf bei Wien a Stockerau.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1

1. Hotel-Pension Goldenberg StarStarStar

Foto: Hotel-Pension Goldenberg
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
63 %

Hotel-Pension Goldenberg se nachází v Klosterneuburgu, 1,5 km od klosterneuburgského kláštera. Nabízí klimatizované ubytování, v celém objektu zdarma Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby68 - 80 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby99 - 108 EUR za noc

2. Hotel Höhenstrasse StarStarStar

Foto: Hotel Höhenstrasse
Pokojů: 17
Hodnocení hostů
86 %

Tento rodinný hotel se nachází na klidném místě přímo u cyklostezky podél Dunaje v Klosterneuburgu, 20 minut chůze od kláštera Klosterneuburg. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet a vlastní zahradu.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj